KONST / Litografier / Färglitografi 12948159
nr 1294 8159
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 12/235. Motivet: 45x33 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:55:00
2/12 18:50:01
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg